H L E D Á M E U Č I T E L E / U Č I T E L K U

NABÍZÍME: zajímavou práci ve věkově smíšených skupinách dětí, možnost učení venku, obklopuje nás krásná příroda, inovativní pedagogiku založenou na waldorfských principech, spolupráci s třídním asistentem, podporu profesního i osobního růstu.

NA TÉTO POZICI BYCHOM RÁDI VIDĚLI ČLOVĚKA, KTERÝ: stojí pevně nohama na zemi, rád učí venku, má odpovídající vzdělání se znalostí waldorfské pedagogiky (popř. je ochoten se v této oblasti vzdělávat), je týmovým hráčem, plný energie a žije svou profesí, se k nám přidá od září 2024.

Našli jsme se?
Pokud ano, těšíme se na životopi s a motivační dopis . Zasílejte na mail info@svobodnaskolachotebor.cz
Pro podrobnější informace volejte: +420 777 941 178 nebo +420 774 542 407

Inzerát - učitel/ka - Svobodná ZŠ Chotěboř

Máte zájem o pravidelné informace o škole?

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Svobodná škola Chotěboř na Facebooku