Zápis do 1. třídy

Milí rodiče,
pokud máte zájem zapsat své dítě do Svobodné školy Chotěboř, učiňte tak prosím na ZŠ Buttulova. Termín zápisu je od 12. do 19. 4. a zápis probíhá bez dětí. Všechny potřebné informace najdete na tomto odkazu https://www.zsbuttulova.cz/aktualizovane-informace-k-zapisu-k-povinne-skolni-dochazce/. Zde si stáhnete potřebné formuláře (včetně formuláře o odkladu školní docházky) a vyplněné je dodáte do ZŠ Buttulova. Můžete buď osobně od 9 do 16 hodin nebo datovou schránkou či poštou. Přidejte informaci, že máte zájem o Svobodnou školu Chotěboř.

V případě, že byste rádi domácí vzdělávání, je k tomu nutné vyjádření z PPP (nezapomeňte si tedy domluvit termín v poradně), dá se samozřejmě řešit až po zápisu.

Prosíme vás o zprávu, zda počítáte s tím, že k nám Vaše dítě nastoupí.

Jak to bude možné, uspořádáme setkání pro rodiny předškoláků, které nám živý zápis trochu vynahradí.

Pokud budete mít nějaké dotazy nebo problémy, neváhejte se na nás obrátit.

 

Máte zájem o pravidelné informace o škole?

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Svobodná škola Chotěboř na Facebooku