Zápis do první třídy letos jinak…

zapis 2020

 

Milí rodiče předškoláků!
S ohledem na aktuální situaci (opatření vlády týkající se epidemie COVID-19) dochází i ke změnám ohledně zápisů do 1. tříd. Na ZŠ Buttulova proběhnou v termínu 20.-24. 4. 2020 „úřední formou“. Je potřeba do školy doručit potřebné dokumenty – elektronicky nebo osobně, bez přítomnosti dětí. Vše potřebné najdete na http://www.zsbuttulova.cz/aktual…/2019-2020/zapis-do-1.-trid, připište informaci, že máte zájem o alternativní třídu – Svobodnou školu Chotěboř.

Mrzí nás, že nemohly proběhnout naše plánované informační schůzky a otevřená dopoledne.
Moc se těšíme, až se s Vámi a dětmi setkáme naživo, domluvíme to hned, jak to bude možné!

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Máte zájem o pravidelné informace o škole?

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Svobodná škola Chotěboř na Facebooku