Poznejte nás z blízka!

Srdečně zveme na setkání se Svobodnou školou Chotěboř. Budete tu mít možnost osobně se potkat s lidmi, kteří ji tvoří, seznámit se s pojetím výuky a metodami a zeptat se na vše, co Vás zajímá. Ať už máme doma předškoláka, nebo ne, přijďte si pro informace přímo od zdroje 🙂 Na školní rok 2018/2019 budeme přijímat děti 1.-4. tříd.

Těšíme se na Vás  ve čtvrtek 11. ledna v podkroví ZŠ Buttulova (ve třídě Svobodné školy Chotěboř), další v úterý 6. února a pak ještě 8. března – tato schůzka je určena pro rodiče s dětmi, které si tu leccos budou moci vyzkoušet.
úterý 16. ledna představíme Svobodnou školu v Havlíčkově Brodě v MC Zvoneček.
 
Bez na´zvu-1

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Máte zájem o pravidelné informace o škole?

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Svobodná škola Chotěboř na Facebooku