1. září

Dnešek se stal významným dnem pro naše školáky, kteří nastoupili do první a druhé třídy Svobodné školy Chotěboř. Nejprve byly děti i rodiče dohromady v prostorách dětského klubu Šalamounkův Dvoreček, zanedlouho si však průvodkyně Pavla zavolala žáčky do školní třídy, kam už vcházeli sami. Každý musel projít bránou a tím udělat významný krok ve svém životě. Ve třídě si poté všichni společně seznámili se skřítkem, který je bude provázet ve škole, řekli si básničky a vyslechli příběh o bílém hadovi. Na konec si každý našel své místo v lavici, aby zjistil, kdo vedle něj sedí. Sešla se nám skvělá parta dětí a rodičů. Je nám spolu dobře a těšíme se, jak spolu tento školní rok prožijeme.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Máte zájem o pravidelné informace o škole?

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Svobodná škola Chotěboř na Facebooku