Druhé setkání pro naše žáčky a jejich rodiny.

V pondělí 6. 6. se v podvečer uskutečnila druhá schůzka pro naše budoucí žáčky a jejich rodiny. I tentokrát se naše setkání konalo ve skautské klubovně, protože toto místo je pro nás zatím ze všech našich variant nejlepší. Díky slunečnému počasí zůstali venku i rodiče a na začátek si spolu s dětmi zahráli několik intuitivních her. Atmosféra byla příjemná, chvílemi až bláznivá. Děti se už více poznaly, utvořily tým a společně si pohrály. Maminky mezitím zjišťovaly nové informace, jaké dokumenty kdo má vyplnit, jaké věci bude potřeba do naší Svobodné školy Chotěboř pořídit apod. Během června proběhne ještě jedna obdobná schůzka, tentokrát už to ale bude výprava do lesa, abychom lépe poznávali naše okolí.

 

IMG_8277 IMG_8292 IMG_8266 IMG_8273 IMG_8261

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Máte zájem o pravidelné informace o škole?

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Svobodná škola Chotěboř na Facebooku