Setkání dětí a jejich rodičů

V pondělí 16. 5.  odpoledne proběhla první schůzka pro naše budoucí žáky a jejich rodiče. Setkání se uskutečnilo ve skautské klubovně, což je také potenciální místo, kde by naše Svobodná škola Chotěboř mohla mít své zázemí v prvním roce, tj. od září 2016/2017. Sešlo se osm dětí (některé i se svými sourozenci). Společně s Pavlou (naší průvodkyní) si na zahradě zahráli několik intuitivních her, aby se seznámili, rozkoukali a společně se pobavili. Rodiče mezitím uvnitř klubovny měli prostor prodiskutovat a zjistit všechny potřebné informace – ohledně organizace a chodu školy. Během celého setkání panovala velmi příjemná atmosféra. Další schůzku v podobném duchu plánujeme na červen.

Otevřené dveře jsou stále i pro nové děti, tak neváhejte a kontaktujte nás!

DSC_6396DSC_6454DSC_6399 DSC_6377_DSC6512 _DSC6517

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Máte zájem o pravidelné informace o škole?

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Svobodná škola Chotěboř na Facebooku