Informační schůzky pro zájemce o školu a „otevřená dopoledne“

svobodna skola chotebor_schozky a dopo ve skole 2019_web

Máte doma předškoláčka? Chodí vaše dítě do 1. – 4. třídy a není ve škole šťastné? Nebo třeba ani jedno z toho, jen vás prostě zajímá, jak to v naší alternativní sdružené třídě chodí, co a jak se děti učí?

Srdečně Vás zveme na další informační schůzky: 29. ledna v prostorách Dětského klubu Šalamounkův Dvoreček (budova OA Chotěboř), 19. února a 26. března v naší podkrovní třídě v ZŠ Buttulova. Vždy od 17 hodin.

Pro děti je tu možnost přijít k nám do školy „na zkoušku“: 13. 3., 27. 3. nebo 3. 4.  Pokud byste měli o takovou návštěvu zájem, dejte nám ideálně vědět předem 😉

Těšíme se na vás!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Máte zájem o pravidelné informace o škole?

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Svobodná škola Chotěboř na Facebooku